Forum o misterijama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o misterijama

Sve misterije sveta na jednom mestu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kamenje koje se krece

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Stewcha
Glavni Admin
Glavni Admin
Stewcha


Muški Škorpija Broj poruka : 1467
Iskustvo u misterijama: : 2577
Agent level: : 23
Datum rođenja : 23.10.1993
Datum upisa : 29.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Krusevac
Poso/dokolice : Svasta po nesto!
Raspoloženje : :DDD
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Kamenje koje se krece Empty
PočaljiNaslov: Kamenje koje se krece   Kamenje koje se krece Icon_minitimePon Jul 12, 2010 9:27 am

Ovo je jedna od najvecih svetskih misterija u Kaliforniji, kamenje koje se krece u Dolini Smrti, Ovo kamenje neko tezi do 700 kila i ostavlja iza sebe cudan misteriozan trag u isusenom jezeru u Dolini Smrti.
Niko nezna kako se ovo kamenje krece, naucnici su ustanovili da ga ne pomera voda, zivotinje, ili vetar, pa cak ni covek ali uvek iza njega ostaje trag kao da je klizilo po isusenom dnu jezera, a misterija je u tome sto prelazi velike razdaljine.
Ovo kamenje se proucava vec devet decenija i nije utvrdjeno kako se pomeraju, nikad niko nije vide ko ih pomera, ovakvo kamenje je vidjano i u drugim izusenim jezerima ali ovde ih ima najvise, ne postoji ni jedan snimak ili bilo sta drugo sto bi dokazalo kako se to kamenje krece jer je nemoguce predvideti koji kamen ce se preko noci pomeriti... Ovo i dan danas ostaje misteriije kako se kamenje krece, mozda usled neke zemljine sile ili nesto drugo, prosudite saami iz ovih slika...

Spojler:


Nazad na vrh Ići dole
https://misterije-srbijaforu.serbianforum.info
AxE
Novajlija
Novajlija
AxE


Muški Škorpija Broj poruka : 75
Iskustvo u misterijama: : 138
Agent level: : 2
Datum rođenja : 20.11.1992
Datum upisa : 23.06.2010
Godina : 31

Kamenje koje se krece Empty
PočaljiNaslov: Re: Kamenje koje se krece   Kamenje koje se krece Icon_minitimePon Jul 12, 2010 11:14 am

znam ovo,gledao sam u onoj emisiji "Beyond Bizare",kamenje se stvarno krece....covek je dokazao tako sto je obelezio gde je kamen bio,prespavao u Dolini Smrti i sutradan je video da se kamen znatno pomerio
Nazad na vrh Ići dole
Stewcha
Glavni Admin
Glavni Admin
Stewcha


Muški Škorpija Broj poruka : 1467
Iskustvo u misterijama: : 2577
Agent level: : 23
Datum rođenja : 23.10.1993
Datum upisa : 29.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Krusevac
Poso/dokolice : Svasta po nesto!
Raspoloženje : :DDD
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Kamenje koje se krece Empty
PočaljiNaslov: Re: Kamenje koje se krece   Kamenje koje se krece Icon_minitimePon Jul 12, 2010 9:41 pm

Pa jeste vidis kako se na slici pomerio, ja mislim da je to od zemljinog magnetnog polja..
Nazad na vrh Ići dole
https://misterije-srbijaforu.serbianforum.info
ZombieLand 2
Novajlija
Novajlija
ZombieLand 2


Broj poruka : 11
Iskustvo u misterijama: : 18
Agent level: : 0
Datum upisa : 13.07.2010

Kamenje koje se krece Empty
PočaljiNaslov: Re: Kamenje koje se krece   Kamenje koje se krece Icon_minitimeSre Jul 21, 2010 5:14 am

Brate a vi nikad niste culi za bube koje nose kamenje... El ste mozda gledali on crne bube koje zadnjim nogama guraju kamenje msm najace su bube u americi... I bas sam gledao na b92 pre neki dan da one guraju kamenje kako bi zatrpale jamu.. Pa el ste videli kakvo je zemljiste? isuseno a te bube naseljavaju tako osusena mesta... jeste da obozavam sve vrste misterije ali uvek znam da nadjem resenje .
Nazad na vrh Ići dole
Stewcha
Glavni Admin
Glavni Admin
Stewcha


Muški Škorpija Broj poruka : 1467
Iskustvo u misterijama: : 2577
Agent level: : 23
Datum rođenja : 23.10.1993
Datum upisa : 29.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Krusevac
Poso/dokolice : Svasta po nesto!
Raspoloženje : :DDD
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Kamenje koje se krece Empty
PočaljiNaslov: Re: Kamenje koje se krece   Kamenje koje se krece Icon_minitimeSre Jul 21, 2010 8:41 am

pa dobro znam za te bube one se zovu balegari a ta buba je isto poznata pod nazivom skarabej, egipcani je voleli xexe Very Happy, pa dobro mozda i to moze da bude ali nisu videli iako istrazuju, ali posteno mozda bube mogu da gurnu neko kamenjae ali ima neko tesko gde to buba da gurne a i mozda bi ostao neki trag od bube u tragu kamena... sta zans mozda nzm, mozda su bube, mozda magnetno bolje , voda.. za sad neznamo xexe
Nazad na vrh Ići dole
https://misterije-srbijaforu.serbianforum.info
Sponsored content





Kamenje koje se krece Empty
PočaljiNaslov: Re: Kamenje koje se krece   Kamenje koje se krece Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kamenje koje se krece
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Stvari koje ne bi smele da postoja ali...
» Cudno kamenje u obliku diska

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o misterijama :: Misterije sveta... :: Sve ostale misterije-
Skoči na:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions