Forum o misterijama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o misterijama

Sve misterije sveta na jednom mestu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Duh deteta na grupnoj fotografiji

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
VampireWolf
Admin
Admin
VampireWolf


Ženski Broj poruka : 854
Iskustvo u misterijama: : 2115
Agent level: : 13
Datum upisa : 22.06.2010
Raspoloženje : Ma opusteno
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Duh deteta na grupnoj fotografiji Empty
PočaljiNaslov: Duh deteta na grupnoj fotografiji   Duh deteta na grupnoj fotografiji Icon_minitimePon Jun 24, 2013 10:37 pm

Duh deteta na grupnoj fotografiji Thumb_lice_deteta
Duh Deteta na Grupnoj Fotografiji
[color][font][font]Ova fotografija, načinjena kamerom mobilnog telefona, više je nego iznenadila ovu grupu tinejdžera iz mesta Teeside u Velikoj Britaniji, kada su ugledali lice nepoznate devojčice koja nervozno viri između nogu. Sedamnaestogodišnji Matthew Summers [Metju Samers], koji je načinio ovu fotografiju izjavio je da je bio veoma uznemiren kada je detaljno razgledao fotografiju i video da je na njoj jedno lice više.[/font][/font][/color]


Citat :
On kaže: Bio sam šokiran jer ja ne verujem u duhove! Možete čak i da razaznate izraz na njenom licu. Obično kada gledate ovakve fotografije sve ja mutno, ali ova fotografija je zaista neobična.

Fotografije je uzeta u sobi prijateljice njegove sestre i interesantna je zbog jezivo detaljnog lica devojčice, što obično nije slučaj sa fotografijama na kojima se navodno nalaze duhovi.
Preuzeto sa www.misterije.com
Nazad na vrh Ići dole
ms mistery
Pocetnik
Pocetnik
ms mistery


Ženski Ribe Broj poruka : 114
Iskustvo u misterijama: : 205
Agent level: : 0
Datum rođenja : 21.02.1998
Datum upisa : 02.09.2013
Godina : 26
Lokacija : beograd
Raspoloženje : ;p
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Duh deteta na grupnoj fotografiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Duh deteta na grupnoj fotografiji   Duh deteta na grupnoj fotografiji Icon_minitimeSub Sep 07, 2013 1:39 am

Mislim da je to neka vrsta obrisa lica duha,lice je malo zamuceno.
Nazad na vrh Ići dole
 
Duh deteta na grupnoj fotografiji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o misterijama :: Misterije sveta... :: Duhovi...-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions