Forum o misterijama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o misterijama

Sve misterije sveta na jednom mestu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Majko sto me ubi...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Stewcha
Glavni Admin
Glavni Admin
Stewcha


Muški Škorpija Broj poruka : 1467
Iskustvo u misterijama: : 2577
Agent level: : 23
Datum rođenja : 23.10.1993
Datum upisa : 29.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Srbija, Krusevac
Poso/dokolice : Svasta po nesto!
Raspoloženje : :DDD
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Majko sto me ubi... Empty
PočaljiNaslov: Majko sto me ubi...   Majko sto me ubi... Icon_minitimeNed Jun 06, 2010 7:53 pm

Ovu sam pricu cuo negde nzm gde... Znam da se desila u bliskoj proslosti, nekoj zeni je umreo sin i ona nikako nije mogla da ga preboli, i jedne noci pocne on stalno da joj se prividja i da ga cuje kako ide po kuci sve radi nocu, namiri stoku, sredi stalu i sve to sto ima jos da se radi, i ona ga stalno vidjala kako radi to, i stalno je pita majko sta treba da uradim i sta god da kaze ona on bi to uradio odmah i u pocetku joj bilo drago zbog toga ali kasnije to postajalo sve gore poceo da proganja majku i ona se mnogo uplasila zbog toga i nije mogla vise da izdrzi i otisla kod neke vracarice da joj pomogne, i ona joj kaze da se njen sin povampirio i zato stalno je kod nje kuci nocu i proganja je i ona joj kaze da uzme sito i da kaze sinu nocu da ide na reku i da zahvati vodu sa sito... i tako kad padne mrak ona opet vidi sina i da mi to sito kaze mu da ide na reku da zahvati vodu sa sito i da se ne vraca dok to ne uradi i on je nestao, i sutra noc nista se nije desavalo bilo gotvo sve uspela da ga se resi, i onda joj se opet sin javi u snu kaze joj mako sto me ubi ja sam hteo samo da pomognem.... I eto to je to kao on bio vampir i ona kad mu dala taj zadatak on zahvatao vodu a nikako nije mogao da zahvati i onda doslo jutro i on umreo posto vampir... Ja u ovu pricu neverujem mnogo nekako preterana ali ima nesto ima puno prica o vampirima...
Nazad na vrh Ići dole
https://misterije-srbijaforu.serbianforum.info
Petrash 10
Novajlija
Novajlija
Petrash 10


Muški Blizanci Broj poruka : 12
Iskustvo u misterijama: : 27
Agent level: : 0
Datum rođenja : 21.06.1999
Datum upisa : 19.01.2012
Godina : 24
Lokacija : Malo Kukumavciliste
Poso/dokolice : Carobnjak
Raspoloženje : Magic
Fan misterije : Sve, apsolutno sve!

Majko sto me ubi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Majko sto me ubi...   Majko sto me ubi... Icon_minitimeČet Jan 19, 2012 6:12 am

Zanimljivo xd !!!
Nazad na vrh Ići dole
lukavvuccicevic
Novajlija
Novajlija
lukavvuccicevic


Broj poruka : 16
Iskustvo u misterijama: : 20
Agent level: : 0
Datum upisa : 09.04.2014

Majko sto me ubi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Majko sto me ubi...   Majko sto me ubi... Icon_minitimeUto Apr 15, 2014 8:39 am

jako zanimljivo a kraj je tuzan
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Majko sto me ubi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Majko sto me ubi...   Majko sto me ubi... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Majko sto me ubi...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o misterijama :: Misterije oko nas :: Strašne i zanimljive priče-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions